top of page

Kim jest językowytrener?

Nazywam się Mateusz Grzebyk i od ponad 11 lat zarażam innych pasją do języków. Moja misja to całkowita zmiana Twojego podejścia do kwestii nauki języków, dodanie zastrzyku motywacji i uświadomienie Ci, że  jesteś w stanie osiągnąć niewyobrażalne rezultaty stosując bardzo proste i efektywne metody!

Jako wieloletni trener języka angielskiego, metodyk, tłumacz, mentor i właściciel szkoły językowej ENGLISHUP wiem z jakimi problemami boryka się większość osób, które podejmują się nauki języka.

Nieważne, czy planujesz naukę na własną rękę, czy sięgniesz po pomoc specjalistów w tej dziedzinie, ze mną zrobisz to szybciej, przyjemniej i przede wszystkim skuteczniej!

Bardzo mi miło, że zdecydowałeś się rozpocząć ze mną przygodę z językami.

 

Zaczynajmy!

Bez nazwy - 4 lutego 2021 15.34.56 2.png
AF344BB7-EFB6-441E-8C46-F148251E3D0B-9D2

Ucz się ze mną i z takimi jak ja!

Jako wieloletni językowy trener, metodyk, tłumacz, mentor i właściciel szkoły językowej ENGLISHUP zapraszam Cię do nauki ze mną i z osobami takimi jak ja.

Dzięki pasji do języków i zdobytemu doświadczeniu, udało mi się stworzyć Dream Team specjalistów językowych, którzy na czele ze mną sprawią, że w końcu nauczysz się wymarzonego języka!

Image by Jeremy Perkins
logo strona.png
bottom of page